Menü Kapat

Mert Hiçyılmaz

Gönen, Balıkesir, Türkiye

bilgi@hicyilmaz.org

+90 (545) 426 00 86

 

Dijital Dünyaya Açılan Kapı: Profesyonel Web Sitesi

Dijital Dünyaya Açılan Kapı: Profesyonel Web Sitesi

Firmaların satışlarını ve marka bilinirliği arttırması için ihtiyacı olan konulardan birisi de web sitesidir. Profesyonel olarak tasarlanmış bir web sitesi, gelişen teknoloji ile beraber firmayı dijital dünyaya taşıyarak farklı bir boyuta ulaştıracaktır. Hicyilmaz.org olarak firmanızın ihtiyacı olan profesyonel web sitenizi sizler için tasarlıyoruz. Markanızın renkleri, amacı, ruhunu ve sizlerin istekleri sonucunda ortaya çıkan bilgileri derleyerek SEO uyumlu ve temasını tüm cihazlara uygun olarak oluşturuyoruz.

Profesyonel web sitesi tasarlatmak için uzman kişiler ile iletişim kurmanız bu noktada çok önemli. Çünkü oluşturduğunuz bütçenizi işinde profesyonel olmayan kişilere teslim ederseniz ya saçma bir web sitesi ya da eksik bir web sitesi elde etmeniz büyük olasılıktır. Firmanız için hazırlanan sorunlu bir web sitesi hem zamandan israf hem de gelecekte birçok maddi zarara sokmaya meyilli durumdadır. Hicyilmaz.org uzman ekibi sizler için profesyonel web sitesi hazırlamak için can atıyor. Bir işletme ile çalışmadan önce bize danışmayı unutmayın.

Peki, Bir Web Sitesinin Tasarımında Hangi Özellikler Olmalıdır?

  • Teknolojinin gelişmesi ile beraber ihtiyaç haline gelerek dijital dünyada yerini alan web sitesi tasarımlarında şu özellikler yer almalıdır:
  • Masaüstü, telefon ve tablet cihazlar ile temasının tam uyumlu olarak çalışması gerekli.
  • Firma için tasarlanan web sitesi karmaşık bir tasarım yerine sade, anlaşılır ve kolay kullanıma sahip bir tasarıma sahip olmalı.
  • Web sitesi tasarımı firma renkleri, ruhu ve amacı ile uyumlu olmalı.
  • Firmanızın profesyonel web sitesini ziyaret eden kullanıcılar ile işletmeyi iletişime geçirecek seçenekler olmalı.
  • Web sitesinin hızı mobil cihazlarda ortalama birkaç saniye olmalı.
  • Firma hakkında amaç, referanslar, ekip çalışanları gibi bilgiler web sitesinde bulunmalı.
  • Her türlü ürün ve hizmet için ayrı bir sayfa tasarlanmalı.
  • Basit bir düzenleme sağlayacak gelişmiş yönetim paneline sahip olmalı.

Hicyilmaz.org olarak ihtiyacınız olan profesyonel web sitesini sizler için tasarlıyoruz. Farklı bütçe seçenekleri ile firmanıza uygun, ruhunu, marka renklerini ziyaretçi ile kolayca özdeşleştiren, ister kurumsal web sitesi ister de E-ticaret web sitenizi uzman ekibimiz tarafından özenle hazırlıyoruz. Bilgilendirme için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Yukarı Çık
Sohbeti Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?