Menü Kapat

Mert Hiçyılmaz

Gönen, Balıkesir, Türkiye

bilgi@hicyilmaz.org

+90 (545) 426 00 86

 

Gelecek

Dijitalde!

Balıkesir’in Gönen ilçesinde başlayan hikayemiz 2009 yılına dayanıyor. Uzun zamanlardan bu yana işletmelerin web tasarım ile ilgili her türlü ihtiyacına çözüm bulmaktayız. Başlangıçta web tasarım ve dijital sorunlarda hizmet vermekte olan firmamız kurulduğu yıldan bu yana deneyimli ekibi ile hizmet ağını genişletmiştir. Ekibimiz kaliteli yazılımlar yapmaya adayan yetenekli geliştiriciler, web tasarımcılar ve proje yöneticilerinden oluşmaktadır. Kuruluş amacımız günümüz teknoloji dünyasında insanların hayatlarını iyileştirip kolaylaştırmak ve işlerini daha verimli hale getirmek için güncel teknolojinin kullanılmasına yardımcı olmaktır. Yurt içi ve yurt dışında bulunan yüzlerce müşterimizden memnuniyetleri ile ilgili bir sürü geri dönüş almaktayız. Ekip olarak bu geri dönüşler ile sunduğumuz hizmet ve ürünlerimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Hiçyılmaz Dijital Hizmetler olarak son teknoloji ürünlerini takip edip güncel kalmaktayız.

Hizmetlerimiz

Dijital hizmetler konusunda uzmanlaşan firmamız yurt içi ve yurt dışında bulunan müşterilerine birçok hizmet vermektedir. Hizmetlere ek olarak referanslarımıza verdiğimiz destek hizmeti de bulunmaktadır. Hizmetlerimiz ile ilgili aklınıza takılan sorunları bize iletebilirsiniz.

Web Tasarım

E-Ticaret Sistemleri

Sosyal Medya Yönetimi

Müşteri Memnuniyeti 🙂

Web Tasarım

hicyilmaz.org tarafından tasarlanmış olan web siteniz profesyonel şekilde tasarlanmaktadır. Uzman kişiler tarafından tasarlanan web siteniz firmanızın ruhunu yansıtarak tasarlanmaktadır. Tasarlanmış olan web sitesi, SEO uyumlu bir web sitesidir. Mobil cihazlar ve masaüstü cihazlarda sorunsuzca çalışan tüm cihazlara uyumlu bir tasarıma sahiptir.

Kurumsal Web Sitesi

Şirketiniz için tasarlanmış olan kurumsal web siteniz; aramalarda daha kolay bulunacak, satışlarınızı arttıracak, müşterilerinizin gözünde firmanızın değerini arttıracak ve müşteri portföyünüzü genişletecektir. Tasarlamış olduğumuz web sitesi mobil uyumlu ve SEO dostu bir web sitesidir.

E-Ticaret Sitesi

Tarafımızdan kurulan web sitenize e- posta sistemi, online ödeme altyapıları, detaylı ürün ve sipariş yönetim paneli gibi sistemleri eklemekteyiz. Firmanızı dijital pazarlama dünyasında büyütmenize yardımcı olmaktayız. Sitenizde bulunan yönetici dostu panel arayüzü ile kolayca ürün ekleyebilir ve hızlı bir şekilde kargo ayarlarınızı yapabilirsiniz.   Satışta bulunan ürünlerinize hızlı web site alt yapısı sayesinde müşteri çekebiliyor ve alışverişi hızlı bir şekilde tamamlatabiliyorsunuz.

Bazı Referanslar

As Concept

Arya Lounge

Trilya Tech

We Motion Istanbul

Alfa Tohum

TNC Elektrik

Esthetica Health

Zeneks

Zeron Textile

Tindora Coffee

Proxima İnşaat

Yukarı Çık
Sohbeti Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?