Menü Kapat

Mert Hiçyılmaz

Gönen, Balıkesir, Türkiye

bilgi@hicyilmaz.org

+90 (545) 426 00 86

 

İhtiyacınıza Uygun Kurumsal Web Sitesi Hizmeti

İhtiyacınıza Uygun Kurumsal Web Sitesi Hizmeti

Firmalar, internette kendini daha fazla tanıtmak veya satış konusunda yerini almak istiyor. Bunu bir amaç edinerek işinde profesyonel web tasarım ekibi aramaya giriyorlar fakat dikkat etmeliler ki web tasarım işi göründüğü kadar kolay değildir. Adeta bir yapboz parçalarını bir araya getirmek gibi web sitesinin de arka planında aynı işlem teker teker kodlanarak yapılmaktadır. Ucuza ya da yanlış bir ekibe tasarlattıracağınız kurumsal web siteniz ilerleyen süreçte sizlere kârdan çok zarara sebebiyet vermesi büyük olasılıktır. Hicyilmaz.org olarak web tasarım hizmetimizde 5 ana başlıkta yürütüyoruz:

İhtiyaçlarınıza ve Beklentilerinize Yönelik Strateji Oluşturuyoruz

Hicyilmaz.org olarak, doğru bir web tasarım hizmeti verebilmek amacıyla, kurumsal web sitenizin hangi amaca hizmet edeceğini ve nasıl bir beklentiyi karşılayacağını sizlerden aldığımız bilgiler doğrultusunda detaylandırıyor, analizler sonucunda ortaya çıkan detayları sektörün ihtiyaç ve beklentilerini de göz önüne alarak stratejimizi oluşturuyoruz.

Kurumsal Web Sitenizin Tasarımı İçin Strateji Oluşturuyoruz

Tasarım stratejinizi oluştururken web sitenizin yer alacağı kategorinin dinamiklerini ve sektördeki potansiyel müşteri kitlesinin olası davranışlarını analiz ediyor; oluşan bu analizleri bir araya getiriyor ve tasarımın font yapısından menü yerleşimine kadar en ufak detayı dahi stratejik olarak oluşturuyoruz.

Tasarımın Kodlanması Aşamasına Başlıyoruz

İhtiyaçların, beklentilerin, sektörün dinamiklerinin ve hedef kitlenin olası davranışlarını analiz edilmesi sonucunda elimizdeki veriler ile tasarım kodlamaya başlıyoruz. Tasarım kodlama sürecinde de SEO için teknik detayları da dikkate alıyoruz.

Tasarımın Kodlanma Aşamasından Sonra Düzenlemeleri ve Olası Revize İşlemlerini Değerlendiriyoruz

Hicyilmaz.org uzman ekibi analizleri sonucunda oluşturduğumuz stratejiye bağlı kalarak SEO performansı ve tüm cihazlara uyumlu tema kodluyoruz. Son olarak kodladığımız tasarımı ekibimiz değerlendiriyor ve olası revize işlemlerini değerlendirerek son onayı alıyoruz.

Tasarımı Yayına Alıyoruz

Kullanıcı odaklı, tüm cihazlara uygun temalı ve SEO uyumlu tasarımımızda olası revize ve düzenlemeleri uygulayarak firmanızın dijital dünyada yerini almasını sağlıyoruz. Sizler de doğru bir şekilde tasarlanmış, bütçe dostu Kurumsal web sitesi ya da E-ticaret Sitesi fark etmeden firmanıza uygun web sitesi tasarlatmak için Hicyilmaz.org ekibini ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Yukarı Çık
Sohbeti Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?