Menü Kapat

Mert Hiçyılmaz

Gönen, Balıkesir, Türkiye

bilgi@hicyilmaz.org

+90 (545) 426 00 86

 

Profesyonel Web Sitesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Profesyonel Web Sitesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Kodlatacağınız web sitenizin tasarımı ne kadar iyiyse, sitenizi ziyaret eden kullanıcıların etkileşime girme olasılığı da artacaktır. Hicyilmaz.org olarak hatırlatmalıyız ki neredeyse herkes internet kullanıyor ve bir konuda ihtiyaçları olduğunda ilk olarak Google’a girip arama yapıyorlar. Bu işlemi gerçekleştiren kişiler arasından potansiyel müşterileriniz ve ziyaretçileriniz de oluyor. İşte bu sebepten bir web sitesi ve iyi bir web sitesi tasarımı büyük ya da küçük fark etmeden tüm işletmeler ya da markalar için son derece önemli rol oynuyor. Sizler için özel olarak tasarlanan web sitesi tasarımı ne kadar iyi olursa, web sitenizi ziyaret eden potansiyel müşterileri tutma ihtimali daha da artar ve müşterinizin web siteniz ile etkileşim kurma olasılığı da artar.

Peki, Bir Web Sitesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Bu soruyu bir web tasarımcıya sorarsanız birden fazla cevapla karşılaşmanız mümkündür. Ancak fazla detaya inmeden kısaca özet geçmek gerekirse; bir web sitesi tasarımı göze hoş gelmeli, kullanımı kolay olmalı ve ziyaretçilerinizi de memnun etmeli. Biz yine de hicyilmaz.org olarak detaylıca da anlatmak isteriz.

  • Tasarlatmak istediğiniz Kurumsal Web veya E-ticaret Web Sitenizin başlıca SEO detaylı ve tüm cihazlara uygun olmalı.
  • İşletmenizin ya da markanızın renklerini ve amacını yansıtmalı.
  • Potansiyel müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizin sitenize tıklar tıklamaz kaçmayacakları yani sıkılmayacakları bir görsele hitap etmeli; kısaca göze hoş gelmeli.
  • Web siteniz tamamen kullanıcı odaklı olmalı.
  • Teknolojinin gelişmesiyle beraber gelen yenilikleri güncel olarak barındırmalı.
  • Logo, başlık ve açıklama, eylem çağrısı butonu, gezinme menüsü gibi temel unsurları barındırmalı.
  • Son olarak da işletmenizi ve markanızı daima yükseltmeli.

Hicyilmaz.org olarak, web tasarım sektöründe çalışan deneyimli ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı gerçekleştiriyoruz. Tamamen bütçenize uygun tasarlayacağımız web siteniz ile işletmenizi veya markanızı daha da öne çıkarabilir ve bilinirliğinizi arttırabilirsiniz. Unutmayın ki yanlış ellere bırakacağınız bütçenizin suiistimal edilmesi durumunda sadece anlık olarak zarara değil, ilerleyen süreçte de hem müşteri açısından hem de maddi açıdan zarara uğramanız muhtemeldir. Firmanıza özel profesyonel web sitesi hizmeti almak için hemen Hicyilmaz.org ile iletişim kurun. Dijitale Atılın!

Yukarı Çık
Sohbeti Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?