Menü Kapat

Mert Hiçyılmaz

Gönen, Balıkesir, Türkiye

bilgi@hicyilmaz.org

+90 (545) 426 00 86

 

━  Markanızı baştan yaratalım.

Kurumsal Kimlik

Firmaların ve markaların kendilerini daha rahat ve kolay ifade edebilmelerini sağlayan kurumsal kimlik hizmetini profesyonel olarak yapmaktayız. Kurumsal kimlik tasarımları ile firmaların logo ve amblemlerine göre trend figürleri kullanarak tamamlıyoruz. Gelişen teknolojiye bağlı olarak pazarlama alanında rakiplerine fark atmak isteyen markalar kendi pazarlama stratejilerine göre kurumsal kimlik belirlemektedir.

Kurumsal kimlik hizmetinden faydalanmak isteyen birçok firmaya logo, kartvizit, bloknot ve kalem tasarımlarını özgün ve kaliteli hizmet anlayışıyla hareket ederek yapıyoruz. İşinde uzman grafikerlerimiz ve yazılımcılarımız tarafından güncel ve son trendler takip edilerek firma ve markalara kendi hizmetlerini en iyi şekilde tanıtacak kurumsal kimlik hizmetini kesintisiz olarak vermekteyiz.

 

Kurumsal Kimlik Hizmetinin Firmalara Katkısı

 

Firmalar kendi tanınmışlıklarını artırarak pazarlama stratejilerinde başarılı olmak için kurumsal kimlik hizmetini alırlar. Kurumsal hizmet veren firma olarak markaların içeriğini en iyi şekilde ifade edebilecekleri logo, amblem ve afiş tasarımlarını kısa sürede yapmaktayız. Kurumsal kimlik hizmeti alan firma ve markalar kurumsal vizyonlarına uygun olarak tarihlerini, hizmetlerini ve ürünlerini yansıtacak logo hizmetini alırlar.

Firmaların ve markaların renklerine, sloganlarına ve hizmetlerine uygun olarak logo, amblem ve bloknot hizmetini profesyonel grafikerlerimiz yapmaktayız. Müşterilerine bloknot ve kartvizitlerini sunan firma ve markalar kısa sürede daha geniş müşteri kitlesine ulaşır. Kurumsal kimlik hizmeti ile profesyonellik konusunda oldukça ileri noktalara taşınacaksınız.

 

Kurumsal Kimlik Hizmetleri Çeşitleri

 

Markaların tanıtımlarına en iyi şekilde katkı sağlayan kurumsal firma olarak işinde uzman ekibimizle kurumsal kimlik hizmetlerini veriyoruz. Firmaların kendi hizmet ve ürün satışlarının daha kolay ve doğru bir şekilde tanıtmaları için logo, amblem, kartvizit, kalem, bloknot ve afiş hizmetlerini son teknolojili ekipmanlarla yapmaktayız. Firmaların hizmetlerine uygun renkli logo, amblem, bloknot ve kartvizitler müşterilerin daha çok ilgisini çekerek hizmet satışlarını arttırdığından dolayı kurumsal kimlik hizmetlerini yoğun olarak renkli baskılarla yapıyoruz.

Renkli matbaalarda son teknoloji ekipmanları kullanarak firma ve markalara kurumsal kimlik hizmetini profesyonel bir şekilde veren işinde uzman deneyimli ekiplerimiz firmaların memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde çalışmaktadır. Firma ve markalar dışında kişisel hizmet verenlere de logo, amblem ve kartvizit hizmetlerini kurumsal olarak profesyonel bir şekilde veriyoruz.  

Yukarı Çık
Sohbeti Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?