Menü Kapat

Mert Hiçyılmaz

Gönen, Balıkesir, Türkiye

bilgi@hicyilmaz.org

+90 (545) 426 00 86

 

━  Kurumsal Kimliğin Vazgeçilmezi

Web Tasarım

Hiçyılmaz Dijital Hizmetler olarak profesyonel düzeyde kurumsal web siteleri tasarlıyoruz. Günümüzde küçük büyük çoğu işletmenin web sitesi bulunmaktadır. Web site kalabalığında fark edilmek ve güven kazanmak için kurumsal ve güvenilir bir imaja ihtiyaç vardır. Pazarlama stratejilerinden biri haline gelen kurumsal web tasarımlar;

 

  • Kurumun kimlik ve prestijine göre tasarlanmalı,
  • Şirketin tanıtımını yapabilecek perspektife sahip olmalı,
  • Markanın isim ve logosu akılda kalacak şekilde siteye yerleştirilmeli
  • Firmanın ürünlerini sergilemeli,
  • Şirketin imajını yansıtmalı
  • Firmanın bütün hizmetlerini tanıtmalı
  • Sitenin içerik sınırları doğru belirlenmeli

 

Web sitesi, dijital platformda bir firma veya marka için her anlamda kimlik görevi görmelidir. E-ticaret sitelerinin kullanılma amacı ürün satışı, blog sayfalarının kullanımındaki amaç ise kişisel iş ve fikirlerin paylaşılmasıdır. Kurumsal web sitesinde ise kurum kimliğinin en doğru ve en fark edilir şekilde kullanıcılara yansıtılmasıdır.

 

Responsive Web Tasarım

 

Hiçyılmaz Dijital Hizmetler olarak internet çağına hızla ayak uydurarak, sektördeki ihtiyaçları karşılamayı hedefliyoruz. İnternete giriş yapmak için en çok kullanılan elektronik cihazlar, mobil telefonlardır. Her kesim ve her bütçeden insanın rahatlıkla sahip olma imkanı bulduğu bu cihazlar ile internette üzeri alışveriş yapmak oldukça yaygın hale gelmiştir. Hatta neredeyse bütün dijital işler telefonlar ile halledilmektedir. Kullanıcıların uzun süre vakit ayırdığı bu cihazlardan alışveriş yapma imkanı sunmak bir pazarlama stratejisidir. Bütün sektör ve firmalar bu stratejiyi uygular. Telefonların yanı sıra tablet, Ipad, laptop, bilgisayar, masaüstü bilgisayar, televizyon gibi ekran boyutları farklı olan cihazlar ile uyumlu siteler kurmak bir ihtiyaçtır.

Responsive tasarım ile hazırlanan web sitelerinin içeriği bütün ekran boyutlarında rahatlıkla okunur ve site üzerinde yapılacak işlemler kolaylık yerine getirilir. Farklı ekran boyutları ile uyumlu olarak tasarlanan siteler, bütün cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır. Responsive web tasarım hizmeti sayesinde ekstra web sitesi ve mobil uygulama tasarlama gibi masraflara gerek kalmaz.

 

Özgün Web Site Tasarımları

 

Web sitesi, kurumun kimliğine özgü ve özel olarak tasarlanmalıdır. Renk, yazı tipi ve sayfa düzeni gibi görseller uyum halinde olmalı ve kurumsal kimliği yansıtmalıdır. Sitenin altyapı özellikleri kurumun istediği performansı sergilemelidir.

Hiçyılmaz Dijital Hizmetler olarak kurumsal web tasarım hizmetlerinde müşteri odaklı bir çalışma yürütmekteyiz. Hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

Yukarı Çık
Sohbeti Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?